למה חשוב להשתתף בפורום תמיכה בזמן הליך פונדקאות

הליך הפונדקאות הינו הליך מורכב, הדורש המון תשומת לב לכל פרטיו ומעקב שוטף לכל אורכו. הדרך מרגע ההחלטה ועד לקבלת הרך הנולד, רצופה עליות וירידות עבור ההורים המיועדים. לכן, חשוב שהם ידעו להתמודד עם הבעיות הצפויות והלא צפויות בהצלחה. למרות שזהו הליך אינדיבידואלי רגשי ביותר, שעניינו שייך אך ורק לבני זוג המסוימים, אל להם להרגיש לבד במערכה. לשם כך, נבנה פורום ייחודי שנועד להקל על התמודדותם של בני הזוג עם המצב ולתמוך בהם נפשית לכל אורך ההליך.

הכנה ללידה

בני זוג רבים, שאין באפשרותם להביא ילד לעולם, מחליטים להתחיל בהליך פונדקאות מקצועי, במטרה להגשים את חלומם המשותף ולהפוך למשפחה. ראוי לציין, כי רק הדרך למטרה הראשונה – הבחירה הסופית של האם הפונדקאית, רצופה מהמורות ונחשבת לחלק החשוב ביותר בהליך. כאן על בני הזוג להיעזר בגורם מקצועי, שמלבד בדיקת כשירותה הפיזית ללידה, יבדוק את כשירותה הנפשית של המועמדת הכולל ביטחון עצמי, דימוי עצמי גבוה ואינטליגנציה.

ליווי רגשי

כמובן שעבור מציאת המועמדת הנכונה, יש להיעזר בחברה מקצועית המספקת שירותים מסוג זה. אך הדבר שלא פחות חשוב ואולי אף הכי חשוב בכל הליך הפונדקאות עצמו, מלבד ביצוע המשימות הברורות בדרך, הוא הליווי הרגשי הנפשי להורים המיועדים. כיום, בעידן האינטרנט המפותח, ישנם לא מעט מאמרים מקצועיים בנושא פונדקאות, קהילות מיוחדות ופורומים רפואיים, שבהם ניתן להיעזר. אך כשמדובר בסיוע רגשי, כאן נכנסים לתמונה פורומים של תמיכה.

פורום תמיכה

פורום תמיכה באינטרנט בזמן הליך פונדקאות, הוא גורם פעיל וחשוב בחיזוק הקשר הזוגי של ההורים המיועדים בזמן ההליך וכן, באימוץ העובדה שהם לא לבד. ההשתתפות והשותפות הפעילה בפורום, מועילה באופן משמעותי לבני הזוג ומזמינה אותם לשתף רגשות, לספר חוויות, לשאול שאלות, להביע דעה ובכך, לקבל תמיכה רבה מאנשי הפורום, שגם הם עברו או עדיין עוברים, את חווית הליך הפונדקאות על בשרם.

היכן מוצאים פורום שכזה?

חברת חיים חדשים היא חברה המתמחת בכל הנושא של פונדקאות בארץ: החל ממציאת כל המידע הדרוש ועד ליווי מקצועי ואיכותי של בני הזוג בהליך. בין שלל שירותיה תוכלו למצוא פורום פונדקאות בארץ, שנועד לתמוך בכם משמעותית בכל התהליך. כאן תקבלו מידע ותשובה לכל שאלה שתשאלו, הדרכה מקצועית, טיפים מעשיים ובעיקר, הרבה מאוד תמיכה רגשית.

אנו בחברת חיים חדשים, מבינים הורים ומבינים פונדקאות. אל תעברו את ההליך לבד. תנו לנו לסייע לכם. היכנסו לפורום שלנו עוד היום.