ייעוץ משפטי לפונדקאות בחו”ל

הליך פונדקאות הינו מורכב, לא רק מבחינה רפואית, רגשית ובינאישית, אלא גם מבחינה משפטית. הליך לא מוצלח עלול להוביל לאכזבות, כעסים ותסכולים וכמובן לעלות ביוקר רב, מבלי להניב את התוצאה הרצויה; לכן, בין אם אתם הורים מיועדים ובין אם פונדקאית – חשוב להיכנס אל ההליך כשאתם מודעים לזכויות שלכם ורק לאחר שווידאתם כי החוזה עליו תחתמו הוא הוגן ומגן על זכויותיכם.

הדרך הטובה ביותר לוודא כי זכויותיכם מוגנות ומעוגנות בחוזה עליו אתם עומדים לחתום, היא להיות מיוצג על ידי עורך דין מנוסה ובקיא בדיני פונדקאות.

יש לכם חששות מהליך הפונדקאות?

לכל הורה מיועד ולכל אם פונדקאית שנכנסים להליך פונדקאות, יש חששות רבים, כמו גם תקוות, ציפיות ורצון להגשים את ההליך ולסיימו כמצופה. אין צורך שתתמודדו עם חששות נוספים, הנוגעים לזכויות שלכם ולהיבטים המשפטיים בחוזה, שאותם אפשר מראש להסיר באמצעות ייעוץ משפטי להליך הפונדקאות. התייעצות עם עורך דין מקצועי יכולה לפתור לכם הרבה בעיות, להתיר חששות ולהקל עליכם את התהליך כולו.

אל תיכנסו להליך פונדקאות לפני שעורך דין בקיא ומנוסה בתחום מייעץ לכם בנושא. עורך הדין יעבור על החוזה, ימליץ לכם מה לדרוש ואיך להתנהל באופן שיספק לכם יותר ביטחון לגבי ההליך ויוודא שאתם אכן עומדים לחתום על הסכם הוגן. כשאתם מקבלים ייעוץ משפטי מעורך דין המיצג אתכם, אתם בעצם מבטיחים את זכויותיכם.

הסכמי פונדקאות בחו”ל

חיים חדשים – פונדקאות תמר וסיגל , מנוהלת ע”י עו”ד סיגל גיסין ועו”ד תמר רובינשטיין, עורכות דין בעלות ניסיון רב שנים בליווי הליכי פונדקאות. אם אתם עומדים לעבור הליך פונדקאות בחו”ל ומבקשים ייעוץ משפטי לגבי ההסכם עליו התבקשתם לחתום מול הסוכנות המלווה אתכם, יש לכם כתובת מקומית, עם מענה מקצועי ואישי וייעוץ משפטי שמתבסס על ניסיון רב שנים בליווי הליכי פונדקאות. ב”חיים חדשים פונדקאות תמר וסיגל” נוכל לספק לכם מענה לשאלות כמו: מתי נהוג לשלם לאם הפונדקאית וכמה? כיצד רושמים את הילד במוסדות הרשמיים? למה כדאי וחשוב לשים לב בהסכם הפונדקאות? ועוד שאלות רבות, שבוודאי מציפות אתכם.

סיגל ותמר מזמינות אתכם לקבל ייעוץ בשפה שלכם, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר וכזה המתבסס על ניסיון רב שנים וידע מצטבר בכל היבטיו של הליך הפונדקאות.